Monogram - Obraz z twoich słów

Zbuduj i sprezentuj bliskiej osobie monogram – dużą literę tworzącą efektowną kompozycję. Całość będzie się składać z twoich słów, w których zawrzesz dowolny przekaz: wyznanie miłości lub okazjonalne pozdrowienia.

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Personalizacja produktu zajmie Ci tylko chwilę.
Najpierw wybierz literę główną.
Następnie wybierz słowa składowe, z których będzie składała się litera główna.
Masz do dyspozycji 10 wersji kolorystycznych.

Wykonanie

Projekt drukowany jest na płótnie wysokiej jakości w formacie 40x40 cm. Obraz oprawiony jest na wewnętrznej niewidocznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Obraz Chmura Słów - Monogram to unikalny prezent na każdą okazję. Możesz go podarować zarówno na urodziny koleżanki, jak i na rocznicę dla ukochanej osoby.
Spraw bliskiej osobie unikalny prezent z Twoich słów!

Idealny pomysł na…

Prezent na Imieniny dla Siostry, której chcesz pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczy. Niepowtarzalny prezent będzie jej zawsze o Tobie przypominał i jesteśmy przekonani, że znajdzie dla niego odpowiednie miejsce w swoim mieszkaniu.