Nuta - Obraz z twoich słów

Szukasz prezentu dla kogoś związanego blisko z muzyką? Stwórz dla niego imponujących rozmiarów nutkę zbudowaną z melodyjnych życzeń! Pasjonaci dobrej muzyki z pewnością docenią taki prezent!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Projekt drukowany jest na płótnie wysokiej jakości w formacie 40x40 cm. Obraz oprawiony jest na wewnętrznej niewidocznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Obraz Chmura Słów - Nuta to świetny pomysł na prezent dla osoby, która gra na instrumencie, śpiewa lub po prostu uwielbia muzykę. Tak oryginalnym i niestandardowym podarunkiem z pewnością ją zaskoczysz!

Idealny pomysł na…

stylowy Prezent dla Fana Sztuki, który przede wszystkim uwielbia muzykę. Jeśli nie wyobraża sobie dnia bez przesłuchania co najmniej dwóch płyt albo sam zajmuje się muzyką, Nuta - obraz z Twoich słów będzie świetnym upominkiem. Możesz być pewien, że obraz zagości na ścianie w domu lub w studiu nagraniowym.