MAPA PIWOSZA - BUTELKA

Szukasz oryginalnej dekoracji do mieszkania albo pubu? Chcesz sprawić radość znajomemu, który uwielbia piwko? W obu przypadkach ta mapa sprawdzi się świetnie! Nie dość, że fajnie wygląda, to jeszcze umożliwi zebranie w jednym miejscu pamiątek (kapsli) po ulubionych piwach.

WYKONANIE

Ścienna mapa na kapsle wykonana jest z drewnianej sklejki, która świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Ten model ma kształt butelki, w której znajduje się 46 otworów na kapsle. Zapełniając mapę kapslami, tworzymy oryginalną historię piwnych odkryć, co na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi złotego trunku. To pomysłowa dekoracja nie tylko do mieszkania, ale również do pubu i innych lokali. Mapa na kapsle to bardzo fajny i nieoczywisty prezent dla fanów piwa.

Do mapy dołączony jest zestaw gwoździ, aby od razu zamontować ją na ścianie.

Wymiary: 60 cm x 20 cm

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w duże i efektowne pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona, a prezent zrobi większe wrażenie.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Brata lub Przyjaciela, który jest największym fanem piwa, jakiego znasz. Gwarantujemy, że się ucieszy i zaraz znajdzie dla mapy idealne miejsce na ścianie.