Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prezent dla piwosza

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Prezent dla piwosza

Jaki jest Twój ulubiony alkohol? Wino, piwo czy wódka? Zdania w tej kwestii są podzielone, ale jeśli ktoś z Twojego otoczenia lubi piwo, to znajdziemy dla niego prezent na najbliższą okazję. Dzisiaj pod lupę weźmiemy prezent dla piwosza. Na pierwszy rzut oka znalezienie dla niego prezentu wydaje się łatwe, bo wystarczy kupić butelkę ulubionego trunku czy otwieracz do piwa. Jeśli szukasz prezentu, który nie będzie tak bardzo oczywisty, to lepiej trafić nie mogłeś. W naszym sklepie znajdziesz przeróżne prezenty na wszystkie okazje, na przykład dla mamy na urodziny, dla taty na Dzień Ojca, dla dziadków na święta. W naszym sklepie znajdziesz prezenty dla każdego. Co nas wyróżnia? Nasze produkty są personalizowane. Co to oznacza? Na prawie każdym prezencie umieszczony jest oryginalny wzór razem z imieniem osoby obdarowanej. Dzięki temu prezenty, które ofiarujesz bliskim są jeszcze bardziej wyjątkowe. Znalezienie prezentu dla piwosza już nie będzie dla Ciebie problemem, a może nawet sprawić frajdę, więc nie czekaj i przejrzyj produkty z naszej oferty, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Fantastyczny prezent dla piwosza

Pomyślmy, jaki prezent spodobałby się miłośnikowi piwa? Otwieracze oraz piwa odpadają. Może jakiś gadżet związany z piwem? Zaskakującym prezentem okaże się mapa piwosza - butelka. Czemu? Pozwala zebrać w jednym miejscu pamiątki po ulubionych piwach, a wiadomo, że miłośnik piwa próbował w swoim życiu wielu smaków - przez piwo ciemne i jasne, aż po te o najwyższym IBU. Najsmaczniejsze warto umieścić na mapie, by zawsze pamiętać o najlepszych piwach, które się wypiło w życiu. Mapa pięknie będzie się prezentować jako ozdoba pubu lub salonu. Każdy znajomy, który przyjdzie Cię odwiedzić na pewno zwróci uwagę na Twoją mapę. Taki prezent dla piwosza z pewnością go pozytywnie zaskoczy. Twój brat albo tata robi niedługo imprezę rodzinną na swoje okrągłe urodziny? Szukasz nietypowego, ale praktycznego upominku, by obdarować go w tym ważnym dniu? Takie właśnie jest nosidło na piwo z otwieraczem - cheers & beers. Oryginalny upominek na pewno wyróżni się spośród innych prezentów, a tata bądź brat będą przeszczęśliwi, gdy odpakują prezent.

Personalizowany prezent dla piwosza

Personalizacja to wyjątkowa opcja, która jest dostępna w naszym sklepie. Wystarczy, że wpiszesz imię osoby, która dostanie od Ciebie prezent, a my je umieścimy na wybranym produkcie. Dzięki tej możliwości prezenty, które ofiarowujemy najbliższym stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Postaw na praktyczny prezent dla piwosza, który będzie idealny na każdą okazję. Powiększ jego kolekcję szkła do alkoholu i obdaruj go grawerowaną szklanką do piwa - koniczyna. Wzór czterolistnej koniczynki z pewnością przyniesie mu szczęście do wynajdywania coraz to pyszniejszy piw oraz barów czy pubów, które je serwują, a także szczęście w życiu. W naszej ofercie posiadamy jeszcze kufel na piwo - keep calm and drink beer. Każdy miłośnik piwa ucieszy się z nowego kufla w swojej kolekcji szkła do alkoholi. Zwłaszcza, jeśli kufel będzie miał wygrawerowane jego imię. Jak już się zacznie pić piwo, to ciężko przestać - szczególnie w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Powiedzmy sobie szczerze, każdy alkohol smakuje w dobrym towarzystwie. Taki gadżet z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród kolegów. Przecież każdy chciałby mieć kufel z oryginalnym wzorem oraz wygrawerowanym swoim imieniem, prawda?

opinie klientów

na podstawie 21 opinii

Ostatnie 3 opinii dla produktów z kategorii Piwosza:

Leszek

16.12.2020

19:08:29

Właśnie dotarła mapka. Jest świetna. Teraz tylko zbierać kapselki.

Córka

11.08.2020

10:35:17

Tata był zadowolony z prezentu, strzał w 10tkę !

Laura

08.05.2020

12:00:41

Bardzo szybko dostarczone! :D Prezent pomysłowy i oryginalny :)

5 5 4.99 4.99 4.99 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5