MAPA PIWOSZA - POLSKA

Coś dla patriotów i miłośników piwa. To się tak pięknie łączy, bo przecież można podróżować po Polsce i próbować najlepszych na świecie specjałów z lokalnych browarów. A potem za pomocą kapsli i tej pięknej mapy stworzyć niepowtarzalną historię piwnych podróży. Taki podarunek z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi złotego trunku!

WYKONANIE

Ścienna mapa na kapsle wykonana jest z drewnianej sklejki, która świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Ten model to mapa Polski, w której znajduje się 96 otworów na kapsle. Zapełniając mapę kapslami, tworzymy oryginalną historię piwnych odkryć, co na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi złotego trunku. To pomysłowa dekoracja nie tylko do mieszkania, ale również do pubu i innych lokali. Mapa na kapsle to bardzo fajny i nieoczywisty prezent dla fanów piwa.

Do mapy dołączony jest zestaw gwoździ, aby od razu zamontować ją na ścianie.

Wymiary: 50 cm x 50 cm

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w duże i efektowne pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona, a prezent zrobi większe wrażenie.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Kolegi, który dobre piwo uwielbia prawie tak samo jak podróże po Polsce. Taka dekoracja do mieszkania na pewno trafi w jego gust.