Jeśli na widok uroczej pandy Twoje oczy nabierają radosnych barw szczęścia, ten kubek sprawi, że Twoje serce oszaleje z zachwytu. Panda zmieniająca kolor pod wpływem wysokiej temperatury to prawdziwy bestseller. Sięgnij po ten unikalny kubek i zapewnij swojej pandzie ciepły dotyk miłości.

Pandy to niezwykle ciepłe, kochane i nieco niezdarne zwierzaki. Jeśli zaliczasz się do grona niesfornych osób, które swoim urokiem i wewnętrznym blaskiem potrafią zjednać każdego, ten kubek jest Twoim odzwierciedleniem. Przesłodki kształt, urocze uszy i czarujące spojrzenie ożywią nawet najbardziej zlodowaciałe serce. Przygarnij pandę i ciesz się słodkością dnia codziennego. Niech rozczulająca niezdarność i wrodzony urok osobisty opanują świat.

ZASTOSOWANIE

Od teraz masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. W domu czy w pracy - to bez znaczenia! Napij się ulubionej herbaty w nowym, niepowtarzalnym kubku z pandą, która kryje w sobie małą tajemnicę. Gdy tylko Twój gorący napój wypełni po brzegi tę słodką mordkę, ona z radości zmieni swój kolor i pokaże Ci przeuroczy uśmiech, a Twój dzień od razu stanie się lepszy :)

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny PANDA. Zmienia kolor pod wpływem wysokiej temperatury.
Pojemność: ok. 375 ml.
Wymiary: 10 x 14 x 10 cm
Nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce.
Nie należy myć w zmywarce

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.