Bajkowy jednorożec to jeden z najsłodszych motywów wykorzystywanych w baśniach dziecięcych, ekranizacjach filmowych oraz w życiu codziennym. Jeśli tak jak my, uwielbiasz zatracać się w głębokim spojrzeniu tego magicznego stworzenia, kubek z jednorożcem pokochasz od pierwszego westchnienia.

Unicorn mug w kolorze baby blue to kubek z zaczarowanej krainy bajek i baśni. Ma w sobie niezwykły magnetyzm, który roztacza wokół siebie magiczną aurę. Róg 3D mieniący się złotym blaskiem działa jak magiczna różdżka, a uchwyt w kształcie puszystego tęczowego ogona przywołuje wspomnienia z przeuroczej bajki “My Little Pony”. Zdecyduj się na unicorn mug i sięgnij iskrzącego się bajkową poświatą nieba.

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i Jednorożcowy kubek wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny.
Pojemność: 320 ml
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.