Jedną z najbardziej widowiskowych rzeczy, jakie mogliśmy podziwiać w każdej kinowej wersji o Batmanie, były akcesoria nie z tej ziemi. Dzięki nam Ty również możesz stać się posiadaczem designerskiego gadżetu godnego najsłynniejszego Człowieka Nietoperza.

Wystarczy, że przekraczając bramy kuchennego Gotham City, dasz odpowiedni sygnał, a płynny batmobil stawi się na Twoje wezwanie w mgnienia oku.

Epicki odcień czerni i monumentalne nietoperze skrzydła sprawiają, że z pozoru zwykły kubek staje się badassem w walce z porannym pośpiechem. Pijąc w nim kawę będziesz bardziej wytrzymały niż mocarny kombinezon Batmana. Masz na tyle odwagi, żeby stawić czoła całemu światu? Z takim kubkiem to żaden problem! Wystarczy łyk ulubionej kawy lub herbaty z tego ceramicznego cacka i nic nie będzie Ci straszne!

Bądź twardzielem i stań do walki o lepszą przyszłość z ceramicznym mrocznym rycerzem.

Kubek z nietoperzymi skrzydłami to must have dla wszystkich fanów legendarnego Batmana!

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i kubek Batmana wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny BATMAN.
Pojemność: ok. 330 ml.
Wymiary: 7.8 x 21.7 x 10 cm.
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu batman poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.