Soccer Player

Na okładce magazynu "Soccer Player" pojawiają się gwiazdy piłki nożnej oraz największe talenty tej dyscypliny, które są nadzieją polskiej piłki.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

...prezent dla fana piłki nożnej. Gdy widzisz jego pasję i miłość do ulubionej drużyny sportowej, podaruj mu coś, co wywrze na nim wrażenie! Jego zdjęcie na okładce magazynu "Soccer Player" na pewno go ucieszy! Pewnie nigdy by nie pomyślał, że może trafić do magazynu, jako nadzieja polskiej piłki nożnej. Dzięki Tobie wszystko jest możliwe! Bez wątpienia jest to najlepszy Prezent dla Chłopaka.