Best Coach Ever

Na okładce magazynu "Best Coach Ever" możesz spotkać najlepszych trenerów, którzy potrafią rozwijać talenty w swoich dyscyplinach!

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “Best Coach Ever” to prezent przez który można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia tej drugiej osoby i wyrazić swoje uznanie. Taki prezent jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.

Idealny pomysł na…

Prezent na Dzień Nauczyciela dla Twojego wuefisty, który jest najlepszym trenerem na świecie. Zawsze potrafi zmotywować, podnieść na duchu, a atmosfera w grupie jest dzięki niemu fantastyczna. Ta okładka sprawi mu ogromną radość.