The Best Boss Ever

Na okładce magazynu "The Best Boss Ever" można znaleźć wspaniałych szefów, którzy oprócz tego, że odniosły wielki sukces prowadząc firmę to potrafią także wspaniale kierować swoimi pracownikami.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “The Best Boss Ever” to prezent przez który można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia tej drugiej osoby i wyrazić swoje uznanie. Taki podarunek jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Szefa. Jeśli masz dobrą relację z przełożonym i chcesz podarować mu coś na dowolną okazję, okładka “The Best Boss Ever” sprawdzi się doskonale. Oprócz zdjęcia możesz umieścić na niej także własne nagłówki, które podkreślą, jak bardzo cenisz pracę ze swoim szefem.