Man Of The Century

Na okładce magazynu "Man Of The Century" znajdziesz wyjątkowe osobistości, które osiągnęły niesamowity sukces i potrafią inspirować swoim życiem.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “Man Of The Century” to prezent przez który można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia tej drugiej osoby i wyrazić swoje uznanie. Taki podarunek jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.

Idealny pomysł na...

Prezent na 50 urodzinyoraz podarowanie prezentu wyjątkowemu człowiekowi! Ktoś z Twoich najbliższych niebawem obchodzi 50 urodziny i właśnie zastanawiasz się nad prezentem dla niego? Jeśli jest to człowiek sukcesu, inspiruje swoim życiem innych, podaruj mu tę wyjątkową okładkę gazety "Man Of The Century" z jego zdjęciem. Człowiek sukcesu zasługuje na to, aby znaleźć się na głównej stronie!