Super Tata i Syn - obraz na płótnie

Każda domowa usterka naprawiona w mgnieniu oka, techniczna zagwozdka ogarnięta z prędkością światła - jako Super Duet jesteście nie do zdarcia. Najwyższa pora, aby tata i syn otrzymali nagrodę za swoje heroiczne czyny. Będzie to wyjątkowy prezent, a ich moc nie do pokonania!

SuperHero

Obraz na płótnie SuperHero zostanie wykonany z Twojego zdjęcia. Nasz grafik przerobi je w komiksowym stylu. Dzięki takiemu prezentowi Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak Superbohaterowie.

Personalizacja

Personalizacja obrazu SuperHero zajmuje tylko chwilę. Ważne, aby przygotować wysokiej jakości zdjęcie, na którym twarze są dobrze widoczne. Po otrzymaniu zdjęcia nasz grafik przystąpi do twórczego działania. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego Superbohatera.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

Prezent na Dzień Dziecka. Każdy z nas od małego marzył, aby zostać Superbohaterem. Dzięki naszemu obrazowi możesz się nim stać wraz z synem! Unikatowy obraz na płótnie - Super Tata i Syn to idealny prezent dla dziecka, który pozwoli mu spełnić jedno z najskrytszych marzeń!