Drzewo Rodzinne na płótnie

Stwórz swoje drzewo genealogiczne, które pokaże historię Twojej rodziny. Pięknie wykonane płótno ucieszy i zaskoczy całą Twoją rodzinę!

Drzewo Rodzinne

Drzewo Rodzinne to propozycja nowoczesnego drzewa genealogicznego Twojej rodziny. Możesz dodać członków swojej rodziny podając ich imiona i nazwiska oraz jeśli masz takie informacje także podać datę urodzenia, ew. datę śmierci oraz zdjęcie. Jest to bardzo osobisty prezent, który podkreśli jak ważna dla Ciebie jest Twoja rodzina.

Personalizacja

Personalizacja Drzewa Rodzinnego może być wykonana w szybki sposób dzięki kreatorowi, który pojawia się po naciśnięciu przycisku “Rozpocznij personalizację”. Proponujemy przygotować sobie wcześniej wszystkie informacje i zdjęcia - wtedy personalizacja w kreatorze zajmie kilka minut. Proces personalizacji i budowania Twojego Drzewa Genealogicznego możesz obserwować na bieżąco w kreatorze. Maksymalna liczba członków rodziny, jaką możesz umieścić na Drzewie wynosi 30 osób.

Wykonanie

Drzewo Rodzinne na płótnie drukowanena wysokiej jakości płótnie bawełnianym oraz naciągnięte jest na wewnętrzną, niewidoczną ramę - blejtram.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji oraz złożeniu zamówienia, nasz grafik tworzy drzewo genealogiczne, które zostaje przesłane do akceptacji. Czas wykonania drzewa rodzinnego wynosi od dwóch do trzech dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu.

Drzewo Rodzinne na płótnie od razu po otrzymaniu jest gotowe do podarowania bliskim bądź zawieszenia na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Drzewo Rodzinne idealnie pokazuje wszystkie relacje rodzinne pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla osób, które skupiają się na rodzinie. Szczególnie polecany jest to prezent dla rodziców oraz dziadków, może to być wyjątkowy prezent dla rodziców w podziękowaniu podczas ślubu.

Idealny pomysł na...

przywołujący miłe chwile,Prezent dla Dziadków! Przypuszczamy, że każdy z nas chciałby mieć takie drzewo genealogiczne rodziny. Nie tylko ty, rodzeństwo, ale przede wszystkim dziadkowie! Gdy nie mogą mieć całej rodziny przy sobie, mogą ją mieć na tym wspaniałym obrazie na płótnie przedstawiającym Drzewo Rodzinne.