Super Mężczyzna - obraz na płótnie

Który chłopiec nie marzył w dzieciństwie, aby zostać superbohaterem? Jeśli zdecydowanym faworytem Twojego mężczyzny był legendarny i niezwyciężony Superman, w łatwy sposób możesz spełnić jego chłopięcą fantazję. Wystarczy, że prześlesz nam jego zdjęcie, a my stworzymy dla Ciebie najbardziej spektakularnego herosa wszech czasów!

SuperHero

Obraz na płótnie SuperHero zostanie wykonany z Twojego zdjęcia. Nasz grafik przerobi je w komiksowym stylu. Dzięki takiemu prezentowi Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak Superbohaterowie.

Personalizacja

Personalizacja obrazu SuperHero zajmuje tylko chwilę. Ważne, aby przygotować wysokiej jakości zdjęcie, na którym twarze są dobrze widoczne. Po otrzymaniu zdjęcia nasz grafik przystąpi do twórczego działania. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego Superbohatera.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

...jedyny w swoim rodzaju Prezent dla Męża. Jeśli Twój ukochany jest typem Superbohatera, w każdym momencie jest na Twoje zawołanie, podaruj mu spersonalizowany obraz na płótnie. W ten zabawny sposób podkreślisz cudowne zachowanie Twojego Super Mężczyzny!