Super Kobieta - obraz na płótnie

Jej miłość trzyma w ryzach cały Twój świat, jej delikatny dotyk i aksamitny głos działają zbawiennie na Twoje serce i ciało - z całą pewnością Twoja ukochana to wyjątkowa Super Kobieta! Prześlij nam jej zdjęcie, a my stworzymy obraz na miarę Twojej bogini! Jej zachwyt, Twoja duma, Wasze szczęście!

SuperHero

Obraz na płótnie SuperHero zostanie wykonany z Twojego zdjęcia. Nasz grafik przerobi je w komiksowym stylu. Dzięki takiemu prezentowi Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak Superbohaterowie.

Personalizacja

Personalizacja obrazu SuperHero zajmuje tylko chwilę. Ważne, aby przygotować wysokiej jakości zdjęcie, na którym twarze są dobrze widoczne. Po otrzymaniu zdjęcia nasz grafik przystąpi do twórczego działania. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego Superbohatera.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

Prezent dla Narzeczonej, która jest Superbohaterką! Jeśli Jej Miłość ratuje świat, wybawia Cię z opresji, pomaga Ci na każdym kroku, to z pewnością może nosić miano Super Kobiety. Obraz na płótnie, na którym widnieje Twoja Narzeczona, bez dwóch zdań ją oczaruje!