Personalizowana Mapa Podróży na płótnie

Stwórz swoją własną mapę podróży po świecie, na której możesz zaznaczać miejsca, dodawać zdjęcia i cieszyć się nią później na swojej ścianie.

Mapa Podróży

Mapa Podróży Świat jest to wyjątkowy prezent dla miłośnika podróży. Na mapie można oznaczyć już odwiedzone miejsca lub wymarzone czy planowane podróże. Dodatkowo można dodać nielimitowaną ilość zdjęć, dzięki czemu może to być bardzo nietypowy album ze zdjęciami z podróży. Mapę można w pełni spersonalizować, dzięki czemu będzie ona jedyna i wyjątkowa.

Na Mapie Podróży Świat możesz oznaczyć miejsca:
  • odwiedzone
  • planowane
  • wymarzone
  • oraz swój dom

Personalizacja

Personalizacja Mapy Podróży Świat zajmie Tobie tylko kilka minut. Personalizacja rozpoczyna się od nadania nazwy mapie, np. Mapa Podróży Kasi i Tomka. Następnie dodawane są podróże te już odbyte jak i wymarzone i planowane. Na końcu można opcjonalnie umieścić osobistą dedykację. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w użyciu kreatorowi Mapy Podróży cały proces zamówienia Mapy zajmie około 10 minut. Po zakończeniu procesu personalizacji nasz grafik prześle do Ciebie projekt mapy do akceptacji.

Wykonanie

Mapa Podróży Świat na płótnie drukowana jest na wysokiej jakości płótnie bawełnianym oraz naciągnięta jest na wewnętrzną, niewidoczną ramę - blejtram.

Czas Realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu procesu personalizacji otrzymasz projekt mapy do akceptacji. Czas realizacji wynosi od dwóch do trzech dni roboczych. Następnie kurier dostarczy Ci zamówioną mapę w ciągu jednego dnia roboczego. Po otrzymaniu mapy możesz ją od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Mapa Podróży Świat będzie wyjątkowym prezentem dla wszystkich miłośników podróży. Taki prezent będzie wspniałą pamiątką dawnych podróży, a także wyznaczy nowe podróżnicze cele. Jest to jedyny w swoim rodzaju prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną osobę, a także wywoła wiele miłych wspomnień.

Idealny pomysł na...

fantastycznyPrezent na Walentynki. Każdego roku planujecie podróże, uwielbiacie spędzać miło czas, a z wycieczek przywozicie tysiące zdjęć. Gdy waszą wspólną pasją są podróże, podaruj ten wyjątkowy prezent: personalizowaną Mapę Podróży na płótnie: Świat. Od dziś zajmie ona honorowe miejsce w waszym mieszkaniu!