Drzewo Rodzinne

Twoja rodzina i jej historia zapisana na drzewie genealogicznym wydrukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym!

Drzewo Rodzinne

Drzewo Rodzinne to propozycja nowoczesnego drzewa genealogicznego Twojej rodziny. Możesz dodać członków swojej rodziny podając ich imiona i nazwiska oraz jeśli masz takie informacje także podać datę urodzenia, ew. datę śmierci oraz zdjęcie. Jest to bardzo osobisty prezent, który podkreśli jak ważna dla Ciebie jest Twoja rodzina.

Personalizacja

Personalizacja Drzewa Rodzinnego może być wykonana w szybki sposób dzięki kreatorowi, który pojawia się po naciśnięciu przycisku “Rozpocznij personalizację”. Proponujemy przygotować sobie wcześniej wszystkie informacje i zdjęcia - wtedy personalizacja w kreatorze zajmie kilka minut. Proces personalizacji i budowania Twojego Drzewa Genealogicznego możesz obserwować na bieżąco w kreatorze. Maksymalna liczba członków rodziny, jaką możesz umieścić na Drzewie wynosi 30 osób.

Wykonanie

Drzewo Rodzinne drukowane jest na papierze fotograficznym najwyższej jakości w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia oraz zakończeniu procesu perosnalizacji, projekt zostaje przekazany do naszego grafika. W ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego przesyłamy projekt do akceptacji. Po zaakceptowania projektu graficznego realizacja trwa jeden dzień roboczy.

Po otrzymaniu przesyłki, prezent jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Drzewo Rodzinne idealnie pokazuje wszystkie relacje rodzinne pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla osób, które skupiają się na rodzinie. Szczególnie polecany jest to prezent dla rodziców oraz dziadków, może to być wyjątkowy prezent dla rodziców w podziękowaniu podczas ślubu.