Cyfrowe Drzewo Rodzinne

Zależy ci na czasie, a chcesz stworzyć wyjątkowy prezent dla swojej rodziny - zamów cyfrowe Drzewo Rodzinne, które otrzymasz w kilka godzin na swojego maila!

Drzewo Rodzinne

Drzewo Rodzinne to propozycja nowoczesnego drzewa genealogicznego Twojej rodziny. Możesz dodać członków swojej rodziny podając ich imiona i nazwiska oraz jeśli masz takie informacje także podać datę urodzenia, ew. datę śmierci oraz zdjęcie. Jest to bardzo osobisty prezent, który podkreśli jak ważna dla Ciebie jest Twoja rodzina.

Personalizacja

Personalizacja Drzewa Rodzinnego może być wykonana w szybki sposób dzięki kreatorowi, który pojawia się po naciśnięciu przycisku “Rozpocznij personalizację”. Proponujemy przygotować sobie wcześniej wszystkie informacje i zdjęcia - wtedy personalizacja w kreatorze zajmie kilka minut. Proces personalizacji i budowania Twojego Drzewa Genealogicznego możesz obserwować na bieżąco w kreatorze. Maksymalna liczba członków rodziny, jaką możesz umieścić na Drzewie wynosi 30 osób.

Wykonanie i Czas realizacji

Cyfrowe Drzewo Rodzinne po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji przesyłane jest do naszego grafika, który tworzy finalny projekt. Następnie gotowe drzewo wysyłane jest na adres email składającego zamówienie jako plik cyfrowy(jpg) w bardzo wysokiej rozdzielczości w ciągu 8 godzin roboczych od złożenia zamówienia. Plik jest gotowy do wydruku w dużym formacie.

Prezent dla/z okazji

Drzewo Rodzinne idealnie pokazuje wszystkie relacje rodzinne pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla osób, które skupiają się na rodzinie. Szczególnie polecany jest to prezent dla rodziców oraz dziadków, może to być wyjątkowy prezent dla rodziców w podziękowaniu podczas ślubu.

Idealny pomysł na…

wyjątkowy Prezent dla Dziadków. Cyfrowe drzewo rodzinne zrobi duże wrażenie i na pewno zostanie dobrze wyeksponowane w domu. Teraz wszyscy goście będą mogli zobaczyć, jak wspaniałą rodzinę tworzycie. Taki element dekoracyjny w mieszkaniu dziadków to doskonały pomysł.