Drzewo Rodzinne Exclusive

Ekskluzywna wersja personalizowanego drzewa genealogicznego, która będzie elegancką pamiątką i zapisem historii rodziny.

Drzewo Rodzinne

Drzewo Rodzinne to propozycja nowoczesnego drzewa genealogicznego Twojej rodziny. Możesz dodać członków swojej rodziny podając ich imiona i nazwiska oraz jeśli masz takie informacje także podać datę urodzenia, ew. datę śmierci oraz zdjęcie. Jest to bardzo osobisty prezent, który podkreśli jak ważna dla Ciebie jest Twoja rodzina.

Personalizacja

Personalizacja Drzewa Rodzinnego może być wykonana w szybki sposób dzięki kreatorowi, który pojawia się po naciśnięciu przycisku “Rozpocznij personalizację”. Proponujemy przygotować sobie wcześniej wszystkie informacje i zdjęcia - wtedy personalizacja w kreatorze zajmie kilka minut. Proces personalizacji i budowania Twojego Drzewa Genealogicznego możesz obserwować na bieżąco w kreatorze. Maksymalna liczba członków rodziny, jaką możesz umieścić na Drzewie wynosi 30 osób.

Wykonanie

Drzewo Rodzinne Exclusive drukowane jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym, a następnie naklejane pod 5mm szybę z plexiglass.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji oraz złożeniu zamówienia, nasz grafik tworzy drzewo genealogiczne, które zostaje przesłane do akceptacji. Czas wykonania drzewa rodzinnego wynosi 3 dni robocze od momentu zaakceptowania projektu.

Firma kurierska dostarczy Ci zamówiony przedmiot w ciągu jednego dnia od momentu jego nadania. Po otrzymaniu mapy możesz ją od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Drzewo Rodzinne idealnie pokazuje wszystkie relacje rodzinne pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla osób, które skupiają się na rodzinie. Szczególnie polecany jest to prezent dla rodziców oraz dziadków, może to być wyjątkowy prezent dla rodziców w podziękowaniu podczas ślubu.