"TATA" - Obraz z twoich słów

Udowodnij tacie, ile dla ciebie znaczy i jak dużo ciepłych określeń z nim związanych przychodzi ci na myśl! Niezastąpiony będzie ten obraz, który podarujesz mu na urodziny, Dzień Ojca lub inną uroczystość!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Projekt drukowany jest na płótnie wysokiej jakości w formacie 40x40 cm. Obraz oprawiony jest na wewnętrznej niewidocznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Obraz Chmura Słów - TATA jest świetnym prezentem, aby wręczyć go tacie z okazji jego urodzin, imienin lub dnia ojca. Dzięki takiemu podarunkowi nie tylko go uszczęśliwisz i pozytywnie zaskoczysz, ale również podarujesz pamiątkę, która przetrwa długie lata.

Idealny pomysł na…

Prezent na 50 Urodziny dla Taty, którego wsparcie i rady są absolutnie bezcenne. Podziękuj mu za to wyjątkowym podarunkiem, który stworzymy na podstawie wybranych przez Ciebie słów. To nada upominkowi osobistego charakteru. Tata będzie zachwycony!