Siostra - Obraz z twoich słów

Wychowałeś się razem z siostrą, łączy was moc pięknych wspomnień... Przypomnij o tym siostrzyczce przy okazji jej urodzin lub imienin za pomocą takiego oryginalnego prezentu!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Obraz drukowany jest na wysokiej jakości płótnie w rozmiarze 30x90cm i oprawiony jest w drewnianą ramę (blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Urodziny dla Siostry, z którą przeżyliście wiele wspaniałych chwil i wiecie o sobie praktycznie wszystko. Ten obraz ze słów to spersonalizowany, bardzo osobisty podarunek, który rozbawi i wzruszy siostrę. Wybierz najlepsze słowa i stwórz niezwykły upominek.