"LOVE"- Obraz z twoich słów

Czasem miłość trudno wyrazić słowami, choć język zna tyle określeń na to piękne uczucie. Teraz możesz zebrać je w jednym miejscu – na tym stylowym obrazie – i przekazać ukochanej osobie w formie prezentu!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Projekt drukowany jest na płótnie wysokiej jakości w formacie 40x40 cm. Obraz oprawiony jest na wewnętrznej niewidocznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

podarunek dla bliskiej Ci osoby. Obraz z Twoich słów to wspaniały prezent dla Niej. Jeśli nie wiesz, jak powiedzieć najbliższej Ci osobie o swoim uczuciu, po prostu stwórz własną chmurę słów! W ten oryginalny sposób pokażesz, jak potężna jest Twoja miłość!