Kocham - Obraz z twoich słów

Jedno słowo, a ile w nim mocy i pozytywnych emocji! Nie ma chyba drugiego takiego słowa w naszym języku! Wyraź nim to, co czujesz najbliższej osobie! Powiedz „Kocham” pięknymi słowami, które przychodzą ci na myśl!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Obraz drukowany jest na wysokiej jakości płótnie w rozmiarze 30x90cm i oprawiony jest w drewnianą ramę (blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Walentynki dla Niej. Popisz się kreatywnością i wybierz słowa, z którymi wiążą się Wasze wspólne wspomnienia. Taki podarunek jest i zabawny, i wzruszający i - przede wszystkim - romantyczny. Ukochana będzie pod wrażeniem, gwarantujemy!