100 Lat- Obraz z twoich słów

Praktyczny pomysł na urodzinowy prezent dla każdego – w każdym wieku! Odśpiewane życzenia „Sto lat, sto lat” szybko pójdą w niepamięć, a zapisane na tym obrazie – pozostaną na długie lata!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Projekt drukowany jest na płótnie wysokiej jakości w formacie 40x40 cm. Obraz oprawiony jest na wewnętrznej niewidocznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Obraz Chmura Słów - "100 Lat" to idealny prezent na urodziny dla bliskiej osoby. Niezależnie czy są to 18 czy 80 urodziny i czy szukasz prezentu dla kolegi z pracy czy miłości swojego życia - spraw unikalny prezent złożony z Twoich słów!

Idealny pomysł na...

Prezent na Urodziny. Gdy mamy ten wyjątkowy dzień – urodziny – wszyscy śpiewają nam 100 lat. Możesz jednak wręczyć coś trwałego - zapisane życzenia na wspaniałym obrazie z Twoich słów. Ten prezent z pewnością spodoba się solenizantowi bądź solenizantce!