KARAFKA STORMTROOPER

Podejmij wyzwanie i stań do galaktycznego pojedynku na najpotężniejszy trunek wszech czasów. Imperialna karafka sprawi, że alkohol w niej zawarty nabierze Mocy, a Twoje kubki smakowe wybuchną z taką samą dynamiką jak eksplodowała Gwiazda Śmierci. Gdyby Darth Vader mógł zwiększyć swoje moce przerobowe za pomocą alkoholu, wybrałby tę karafkę.

Hełm Stormtrooper z największym poświęceniem, oddaniem i posłuszeństwem będzie Ci służyć podczas alkoholowych wojen i drinkowych pojedynków. Szturmowiec nie jest zwykłym naczyniem na alkohol. To istny Niszczyciel wśród wszystkich karafek. Wypełnij ją ulubionym trunkiem i ciesz się galaktyczną eksplozją smaków.

Pozwól, by jeden z najsłynniejszych symboli Star Wars zajął zaszczytne miejsce w Twoim imperialnym barku mocnych trunków. Zdecyduj się na hełm Stormtroopera i poczuj przypływ ciemnej strony Mocy.

ZASTOSOWANIE

Taka karafka to prawdziwy skarb. Zrobi furorę podczas wieczoru z kumplami, każdej imprezie ze znajomymi, możesz również w samotności podziwiać jej genialny kształt. Nalej do niej co tylko chcesz, whisky, nalewkę, wino, a nawet sok, a w magiczny sposób ukaże Ci się hełm legendarnego Stormtroopera.

WYKONANIE

Oryginalna karafka Stormtrooper
Pojemność: 750 ml.
Materiał: szkło flintowe super-flint glass
Nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Nie należy myć w zmywarce. Zalecane mycie ręczne.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim Stormtrooper trafi w Twoje ręce, musi przemierzyć pół galaktyki. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo. Dlatego karafkowy żołnierz zostanie umieszczony w specjalnej kartonowej kapsule, która skutecznie ochroni go przed ewentualnym zderzeniem z innym obiektem.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Karafkę mocy. Żadna inna takiej nie ma - wystarczy tylko rzucić na nią okiem, a już wiadomo, że to ona rządzi Twoim barkiem. Świetny Prezent dla Niego, jeśli lubi takie klimaty.