NOTES A5 WIEDŹMIN

Potrząśnij sakiewką i podaruj znajomemu świetny prezent! Praktyczne zastosowanie, efektowny wygląd i nawiązanie do ulubionego serialu to gwarancja sukcesu. Jeśli bliska Ci osoba uwielbia serialowego “Wiedźmina”, ten notes sprawi, że oczy jej się zaświecą z radości. Oczywiście równie dobrze możesz taki gadżet sprawić sobie i notować w wiedźmińskim stylu! Przepisy na olej albo eliksir, słabe punkty potworów czy też adresy pięknych czarodziejek trzeba mieć zawsze pod ręką!

Notatnik to prezent uniwersalny, spodoba się zwłaszcza tym osobom, które nie lubią nudy i chcą mieć same wyjątkowe akcesoria. A jeśli dodamy do tego miłość do serialu i całego wiedźmińskiego uniwersum, taki upominek będzie po prostu idealny!

WYKONANIE

Wiedźmiński notes A5 w twardej oprawie ze skóry syntetycznej. Okładka z wytłoczonym wzorem przedstawia logo serialu oraz tekst o Płotce, która jest wiernym kompanem Geralta z Rivii. Notes zawiera 144 kartki kropkowane oraz w szeroką linię, a także wewnętrzne kieszenie na 3 karty i dodatkową kieszeń ze strunowym zamknięciem. Notes zamykany na gumkę. Wymiary: 12 x 19,5 cm. Produkt jest oficjalnym gadżetem kolekcjonerskim z serialu “Wiedźmin”.

CZAS REALIZACJI

Zamówiony notatnik wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.