WYKONANIE

Nic tylko się mydlić! Urocze mydełko w kształcie jaja dinozaura to fajny prezent nie tylko dla paleontologów. Ładny i zabawny akcent w łazience to gwarancja dodatkowej porcji uśmiechu na co dzień, a przy okazji motywacja do częstszego mycia rąk. W miarę ubywania mydełka Waszym oczom ukaże się ukryty w jaju dinozaur, który oczywiście zostanie dobrym kolegą i dzieci, i dorosłych. To świetny pomysł na prezent dla każdego, np. na parapetówkę.

Zielono-żółte mydło w kształcie jaja dinozaura z zabawką w środku. Upominek wygląda świetnie, z pewnością wpadnie w oko obdarowanej osoby i będzie używany z wielką przyjemnością. Mydło zapakowane jest w zabawne pudełko przypominające paszczę dinozaura, dzięki czemu od razu nadaje się do wręczenia.

Wymiary mydła: ok. 8 cm x 6 cm x 6 cm
Waga: 170 g

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mydło wyląduje w Twojej łazience, musi przemierzyć wiele kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego produkt zostanie solidnie zapakowany i zabezpieczony. Dzięki temu upominek dotrze do Ciebie nienaruszony i gotowy do wręczenia!

CZAS REALIZACJI

Zamówione mydełko wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.