DŁUGOPIS RÓŻDŻKA HARRY POTTER

Z takim długopisem notatki piszą się same, wystarczy rzucić odpowiednie zaklęcie! Nawet jeśli nie zadziała, ten gadżet z pewnością wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Zwłaszcza jeśli podarujesz go miłośnikowi przygód Harry’ego Pottera. Oprócz tego, że upominek wygląda wręcz magicznie, jest to także przydatny drobiazg, z którego można korzystać codziennie. Nawet jak jest się mugolem! ;)

Nie trzeba być studentem Hogwartu, żeby mieć na własność magiczną różdżkę, której ukrytą mocą jest pisanie. Gwarantujemy, że będzie to zaskakujący upominek, który spodoba się fanom w każdym wieku!

WYKONANIE

Efektowny długopis w kształcie różdżki Harry’ego Pottera posiada wkład z czarnym tuszem oraz oryginalną skuwkę. Długość 17 cm. Produkt jest oficjalnym gadżetem kolekcjonerskim ze świata Harry’ego Pottera, stworzonego przez pisarkę J.K. Rowling.

DODATKOWE INFORMACJE

Produkt zaprojektowany został przez znaną, wielokrotnie nagradzaną, brytyjską firmę Paladone, która od ponad 25 lat współpracuje z największymi markami na świecie. Efektem tej współpracy są absolutnie wyjątkowe gadżety i upominki ze świata popkultury. Każdy fan znajdzie coś dla siebie!

CZAS REALIZACJI

Zamówiony długopis wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.