Showtime

Okładka magazynu "Showtime" pokazuje największe gwiazdy oraz piękne, znane i bogate osoby z showbiznesu, które są na topie.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “Showtime” to idealny prezent dla niej, czyli dziewczyny, narzeczonej lub żony. Jeżeli Twoja ukochana jest niesamowicie piękna i elegancka to ten podarunek będzie dla niej odpowiedni. Bez wątpienia na tej okładce będzie prezentowała się znakomicie.

Idealny pomysł na...

Prezent na 18 urodziny. Na 18 warto wręczyć podarunek, który będzie pasował do osobowości i zachowania solenizanta. A więc jeśli bliska Ci osoba jest popularna w waszym gronie, piękna, znana, wspaniała, podaruj jej zdjęcie na okładce "Showtime". Na pewno ucieszy się na ten widok!