Running

Na okładce magazynu "Running" możesz znaleźć ludzi, którzy uwielbiają sport, zdrowy tryb życia, a przede wszystkim bieganie.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “Running” to świetny prezent dla miłośników sportu i zdrowego trybu życia. Taką okładką możesz podkreślić osiagnięcia bliskiej Ci osoby!

Idealny pomysł na...

wyjątkowyPrezent dla Nastolatka, potwierdzający jego zamiłowanie do biegania. Wyobrażasz sobie minę, gdy Twój nastolatek zobaczy się na okładce "Running"? Na pewno pochwali się wokół wszystkim znajomym. To jeden z lepszych pomysłów na prezent dla młodego człowieka!