New Music Stars

Na okładce magazynu "New Music Stars" odnajdziesz pasjonatów i fanów świata muzyki. Na okładce mogą pojawić się tylko największe osobistości.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “New Music Stars” to świetny pomysł na prezent dla osoby, która gra na instrumencie, śpiewa lub po prostu uwielbia muzykę. Tak oryginalnym i niestandardowym podarunkiem z pewnością ją zaskoczysz!

Idealny pomysł na...

Prezent na Dzień Dziecka. Chcesz aby twoje dziecko poczuło się jak gwiazda rocka czy jazzu? Podaruj mu idealny prezent, który przeniesie go właśnie do tych klimatów. Piękna okładka "New Music Stars" pozwoli zrealizować jego marzenia.