Love Of My Life

Na okładce magazynu "Love Of My Life" odnajdziesz historię wielkiej miłości, krtóra połączyła dwoje wspaniałych ludzi.

Twoja Okładka

Okładka z Twojego zdjęcia może być stworzona z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. W kreatorze można samemu spersonalizować okładkę. Rozpoczynając od dodania zdjęcia, nagłówków oraz ich rozmieszczenia. Od teraz Ty, albo bliska Ci osoba możecie poczuć się jak gwiazda! Będzie to naprawdę wyjątkowy prezent.

Personalizacja

Stworzenie okładki zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie tłem całej okładki - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Teraz możesz nacisnąć “Rozpocznij personalizację” i dzięki kreatorowi stworzyć Swoją własną okładkę. Kreator ułatwi kolejne kroki, w których uzupełnisz zdjęcie, imię, poszczególne nagłówki oraz ich kolor. Możesz aktywnie obserwować jak Twoja okładka się zmienia.

Wykonanie

Projekt Twojej okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 30 x 40 cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę.

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia i zakończeniu personalizacji, okładka przesyłana jest do realizacji. Twoje zamówienie złożone do godziny 16:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Okładka, którą otrzymasz możesz od razu wręczyć jako prezent, bądź zawiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka “Love Of My Life” to świetny prezent dla ukochanej osoby. Zamieszczając na okładce odpowiednie zdjęcie otrzymasz przepiękny portret, którym bez wątpienia Twoja druga połówka będzie zachwycona. Postaw na oryginalność i nie bój się zaskakiwać!

Idealny pomysł na…

unikatowy Prezent dla Żony, która jest największą miłością Twojego życia. Powiedz jej o tym w wyjątkowy sposób. Okładka “Love of my Life” z pewnością jej się spodoba i zawiesi ją w jakimś dobrze wyeksponowanym miejscu w mieszkaniu.