KSIĘŻNICZKA - MIARKA WZROSTU

Podobno księżniczki szybko rosną... Jeśli chce się przekonać o tym Twoja mała córeczka, nie ma lepszego pomysłu na upominek. Wystarczy tylko powiesić miarkę w dogodnym miejscu w pokoju. Gwarantujemy, że mała księżniczka codziennie będzie Cię informować, w jak zawrotnym tempie rośnie.

Miarka Wzrostu

Dzieci rosną bardzo szybko, a dzięki naszej miarce możesz oznaczać i śledzić wzrost swojego dziecka. Miarkę Wzrostu możesz w pełni spersonalizować i nadać jej unikalny, indywidualny charakter.

Personalizacja

Miarkę wzrostu możesz spersonalizować zaledwie w kilka chwil. Wybierz zdjęcia, prześlij je nam oraz podaj imię dziecka, a resztą zajmą się nasi graficy.

WYKONANIE

Miarka wzrostu wydrukowana jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym, dzięki czemu kolory są piękne, nasycone i zachowują trwałość przez kolejne lata życia malucha. Wymiary miarki: 30 x 110 cm. Produkt przystosowany jest do wzrostu dzieci. Na wybranych wzorach oprócz imienia pociechy można również umieścić dowolną fotografię.

Czas realizacji

Po dokonaniu zamówienia, grafik stworzy projekt, który zostanie przekazany do realizacji. Czas realizacji miarki wzrostu trwa 1 dzień roboczy.
Kurier dostarczy zamówienie następnego dnia roboczego od momentu nadania paczki.

Idealny pomysł na…

Prezent dla dziewczynki, która marzy o tym, by jak najszybciej urosnąć i stać się prawdziwą księżniczką!