Twój maluch marzy o locie w kosmos? Tego marzenia nie spełnimy, ale z chęcią stworzymy pozaziemski kącik w jego pokoju. Dziecko, aby wypełnić swoją misję, będzie zaznaczać na miarce pokonane centymetry.

Miarka Wzrostu

Dzieci rosną bardzo szybko, a dzięki naszej miarce możesz oznaczać i śledzić wzrost swojego dziecka. Miarkę Wzrostu możesz w pełni spersonalizować i nadać jej unikalny, indywidualny charakter.

Personalizacja

Miarkę wzrostu możesz stworzyć zaledwie w kilka chwil. Podaj imię dziecka, a resztą zajmą się nasi graficy.

WYKONANIE

Miarka wzrostu wydrukowana jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym, dzięki czemu kolory są piękne, nasycone i zachowują trwałość przez kolejne lata życia malucha. Wymiary miarki: 30 x 110 cm. Produkt przystosowany jest do wzrostu dzieci. Na wybranych wzorach oprócz imienia pociechy można również umieścić dowolną fotografię.

Czas realizacji

Po dokonaniu zamówienia, grafik stworzy projekt, który zostanie przekazany do realizacji. Czas realizacji miarki wzrostu trwa 1 dzień roboczy.
Kurier dostarczy zamówienie następnego dnia roboczego od momentu nadania paczki.

Idealny pomysł na...

Prezent na Dzień Dziecka. Każdego dnia widzisz jak twoja pociecha rośnie. Chciałbyś uwiecznić te chwile? Możesz to zrobić, podarowując swojemu dziecku miarkę wzrostu " Serca". Od dziś Twoja pociecha każdego dnia będzie zaznaczać swoje efekty właśnie na tej miarce!