Batman - obraz na płótnie

Jeśli do tej pory Batman kojarzył Ci się wyłącznie z DC Comics, mile Cię zaskoczymy. Legendarny Człowiek Nietoperz dołączył do obsady superbohaterów MGD! Zdobądź się na odwagę i sięgnij po niego, a poczujesz się jak heros wszech czasów. Muskularny zarys mięśni, przedstawiony na Batmano-portrecie, zrobi z Ciebie prawdziwy obiekt pożądania. Twoja ukochana będzie Cię prosić o ryzykowne przejażdżki Waszym batmobilem po osiedlowym Gotham City.

SuperHero

Obraz na płótnie SuperHero zostanie wykonany z Twojego zdjęcia. Nasz grafik przerobi je w komiksowym stylu. Dzięki takiemu prezentowi Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak Superbohaterowie.

Personalizacja

Personalizacja obrazu SuperHero zajmuje tylko chwilę. Ważne, aby przygotować wysokiej jakości zdjęcie, na którym twarze są dobrze widoczne. Po otrzymaniu zdjęcia nasz grafik przystąpi do twórczego działania. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego Superbohatera.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

...zaskakujący Prezent dla Chłopaka. Jesteście jak Superbohaterowie, On jest Twoim Batmanem, a Ty jego Catwoman? Uwielbiacie komiksy oraz animowane wideo? Podaruj mu prezent, który wywoła szeroki uśmiech na jego twarzy. Batman będzie zawsze wisiał nad jego łóżkiem!