Ninja, wojownik obdarzony ponadprzeciętną siłą i błyskotliwym umysłem. Działa niepostrzeżenie pod osłoną nocy. Mrok to jego sprzymierzeniec w walce z przeciwnościami losu. Jeśli chcesz dołączyć do zacnego grona prawdziwych wojowników, zdobądź się na odwagę i sięgnij po sekretny zestaw Ninja.

Ninja mug to kubek do zadań specjalnych. Rano zmotywuje Cię do działania, a wieczorem ochroni Cię przed czyhającym złem. Nie używaj innych kubków, zdobądź Ninja mug.

Jak przystało na superbohatera, tak i ceramiczny ninja zakrywa swoje prawdziwe oblicze pod mroczną maską, która chroni jego gorące wnętrze. Zdecydowanie spojrzenie naszego wojownika przeszywa na wskroś, a łyżeczka w kształcie legendarnego samurajskiego miecza jest niezrównana w walce z palącym pragnieniem. Nie chcąc dzielić się sekretem dyskretnego parzenia herbaty, nie obawiaj się użyć podstawki shuriken, która skutecznie zniechęci każdego potencjalnego herbacianego przeciwnika.

Prawdziwy Ninja potrafi przetrwać w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dołącz do grona najtwardszych tego świata i zdobądź wallet Ninja.
To 18-częściowe multinarzędzie zamknięte w jednym sprytnym gadżecie zrobi z Ciebie sekretnego wojownika, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Masz do wyboru: 3 śrubokręty; 6 kluczy oczkowych; otwieracz do butelek, puszek i listów; nóż do papieru i kartonu; linijkę; podstawkę pod telefon oraz obieraczkę. Ten szeroki wachlarz przydatnych narzędzi pomoże Ci przetrwać podczas domowego majsterkowania, ekstremalnej podróży do pracy czy trekkingu w Patagonii.

Kieszonkowy Ninja, wykonany z 1,5 mm stali, nigdy się nie wyszczerbi, nie zardzewieje ani nie wygnie. Wielkość zwykłej karty kredytowej umożliwia bezproblemowe przechowywanie w portfelu. Trzymaj kartę Ninja zawsze przy sobie, a z każdej opresji wyjdziesz bez szwanku.

Nasz sekretny zestaw zrobi z Ciebie prawdziwego wojownika. Nie proś o pomoc innych, zostań Ninja!

WYKONANIE

Wallet Ninja:
18-częściowe narzędzie zamknięte w jednym sprytnym gadżecie.

Cechy produktu:
- Zawiera: 3 śrubokręty; 6 kluczy oczkowych; otwieracz do butelek, puszek i listów; nóż do papieru i kartonu; linijka; podstawka pod telefon oraz obieraczka.
- Zatwierdzony przez TSA (Administracja ds. Bezpieczeństwa Transportu USA) do przewozu na pokładzie samolotu.
- 1.5mm 4-krotnie poddana obróbce cieplnej stal – nigdy się nie wyszczerbi, nie zardzewieje ani nie wygnie.

Kubek Ninja:
Wysokiej jakości kubek ceramiczny NINJA o średnicy 8.5 cm.
Pojemność: ok. 330 ml
Wymiary: 9,5 x 12 x 8 cm
Dodatkowe elementy: materiałowa osłonka na kubek (z kieszonką na łyżeczkę), łyżeczka w kształcie samurajskiego miecza oraz podstawka pod kubek w kształcie gwiazdki Ninja.
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce. Przed użyciem należy zdjąć materiałową osłonkę.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim zestaw Ninja trafi w Twoje ręce, musi przemierzyć pół galaktyki. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo. Dlatego zestaw zostanie umieszczony w specjalnej kartonowej kapsule, która skutecznie ochroni go przed ewentualnymi uszkodzeniami.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.