Oficjalnie ten najsłodszy torbacz świata zamieszkuje lasy eukaliptusowe Australii. Na szczęście tak jak my kochamy koale, tak one zakochały się w naszym sklepie. Dzięki temu powstał kubek, do którego pasuje tylko jedno określenie: cuteness overload.

Ta szara puchowa kulka z rozkosznym noskiem, migdałowymi oczami i pokracznymi łapkami wprowadzi w Twoje życie moc uśmiechu i słodkości.

Kiedy napełnisz kubek gorącą wodą i chwycisz go za przecudne uszy, koala w magiczny sposób rozjaśni swoje futerko. Czy znasz coś bardziej urokliwego? Kubek Misia Koali zmieniający barwy pod wpływem wysokiej temperatury to najbardziej uroczy gadżet wszech czasów. Jesteśmy pewni, że się z nami zgodzisz! Koala mug sprawi, że w wyobraźni przeniesiesz się na drzewo eukaliptusowe do gromadki słodkich koal.

Młodzi, starsi, duzi, mali to nie jest zwykły kubek. To koala.

ZASTOSOWANIE

Od teraz masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. W domu czy w pracy - to bez znaczenia! Napij się ulubionej herbaty w nowym, niepowtarzalnym kubku z koalą, która kryje w sobie małą tajemnicę. Gdy tylko Twój gorący napój wypełni po brzegi tę słodką mordkę, ona z radości zmieni swój kolor i pokaże Ci przeuroczy uśmiech, a Twój dzień od razu stanie się lepszy :)

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny KOALA.
Zmienia kolor pod wpływem wysokiej temperatury.
Pojemność: ok. 400 ml.
Wymiary kubka: 8 x 14,5 x 11 cm
Nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Nie należy myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.