CERTYFIKAT GRZECZNEGO DZIECKA

Dzieci bywają różne. Jedne są wcielonymi demonami chaosu z piekła rodem, które jedynie psocą, płatają figle i są nieposłuszne. Ale większość dzieciaków to grzeczne aniołeczki. Te, które swoim nienagannym sprawowaniem wyróżniły się spośród innych rówieśników, powinny otrzymać specjalną pochwałę od Świętego Mikołaja!

CERTYFIKAT

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

PERSONALIZACJA

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

WYKONANIE

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm. Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką ramkę z płyty MDF w formacie 20x30cm. Oferujemy opcję wyboru jasnej lub ciemniejszej ramki, dostosowanej do indywidualnych preferencji, aby podkreślić wartość i znaczenie certyfikatu.

CZAS REALIZACJI

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji.
Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia
. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Święta. Jeśli stawiasz na kreatywność i pomysłowość w wyborze świątecznych prezentów, ten certyfikat grzecznego dziecka jest stworzony dla Ciebie! Podaruj go bliskiej Ci osobie, a na pewno się uśmiechnie.