Zastanawiasz się, jak wpleść morze ciepłych emocji w życzenia dla kochanych rodziców? Postaw na coś oryginalnego i podaruj im uroczysty certyfikat rocznicowy, który z dumą zawieszą w swojej sypialni. Będzie to nie tylko cudowna pamiątka na lata, ale też piękny ukłon w stronę ich wieloletnich poświęceń.

CERTYFIKAT

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

PERSONALIZACJA

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

WYKONANIE

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm. Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką ramkę z płyty MDF w formacie 20x30cm. Oferujemy opcję wyboru jasnej lub ciemniejszej ramki, dostosowanej do indywidualnych preferencji, aby podkreślić wartość i znaczenie certyfikatu.

CZAS REALIZACJI

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji.
Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia
. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Prezent dla/ z okazji

Certyfikat – Rocznica Ślubu Rodziców jest idealnym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu rodziców. To piękny i oryginalny prezent, którym podkreślisz trwałość oraz piękno ich małżeństwa. Życzenia przekazane w ten sposób zostaną uwiecznione na zawsze i będą przypominać rodzicom o tym radosnym dniu.

Idealny pomysł na...

oryginalne podkreślenie uczuć do Rodziców. Zbliża się rocznica ślubu Rodziców a ty nie masz prezentu? Podaruj im wyjątkowe życzenia umieszczone na certyfikacie. Ten wspaniały Prezent dla Rodziców z pewnością zawiśnie na jednej ze ścian!