Anielska cierpliwość, nieskończone pokłady miłości, troska i ogromna ilość przytuleń - Twoi dziadkowie to najcudowniejsi ludzie pod słońcem. Rocznica ich ślubu to piękna okazja, aby cały świat dowiedział się, że są najwspanialszymi dziadkami na świecie! Uroczysty certyfikat to coś więcej niż pisemny wyraz uznania, to ciepły powiew miłości uchwycony na delikatnym papierze.

CERTYFIKAT

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

PERSONALIZACJA

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

WYKONANIE

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm. Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką ramkę z płyty MDF w formacie 20x30cm. Oferujemy opcję wyboru jasnej lub ciemniejszej ramki, dostosowanej do indywidualnych preferencji, aby podkreślić wartość i znaczenie certyfikatu.

CZAS REALIZACJI

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji.
Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia
. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Prezent dla/ z okazji

Certyfikat – Rocznica Ślubu Dziadków jest idealnym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu dziadków. To piękny i oryginalny prezent, którym podkreślisz trwałość oraz piękno ich małżeństwa. Życzenia przekazane w ten sposób zostaną uwiecznione na zawsze i będą przypominać dziadkom o tym radosnym dniu.