S jak SuperMan

S jak Superman to personalizowany obraz na płótnie z dowolną wpisaną przez Ciebie dedykacją. W ten oryginalny sposób możesz pokazać bliskiej osobie, że dla Ciebie jest jak prawdziwy Superbohater!

Personalizacja

Personalizacja zajmie Ci tylko chwilę - wystarczy, że podczas zamówienia wpiszesz literę jaka ma pojawić się na wydruku oraz ewentualnie swój podpis lub dedykację.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania obrazu wynosi jeden dzień roboczy. Firma kurierska dostarczy Ci zamówiony przedmiot w ciągu jednego dnia od momentu jego nadania. Po otrzymaniu płótna możesz je od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

Prezent dla Dziecka. Ten kolorowy obraz na płótnie „S jak Superman” nie tylko stanie się ozdobą dziecięcego pokoju, ale co najważniejsze, spodoba się nastolatkowi. Wyobraź sobie jego minę, gdy zobaczy, że jest Twoim prawdziwym Superbohaterem!