Klata SuperMana - obraz na płótnie

Obrońca za dnia, stróż w nocy - Twój ukochany zawsze zjawia się niepostrzeżenie akurat wtedy, gdy go potrzebujesz? Pokaż mu, że jest Twoim osobistym superbohaterem i podaruj mu prezent na miarę jego spektakularnych osiągnięć. S jak Superman to super obraz dla Super Mężczyzny!

Personalizacja

Personalizacja zajmie Ci tylko chwilę - wystarczy, że podczas zamówienia wpiszesz literę jaka ma pojawić się na wydruku oraz ewentualnie swój podpis lub dedykację.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.