Me sarcastic-Deska do krojenia

Podaruj komuś bliskiemu solidną, bambusową deskę do krojenia z takim ciekawym wyznaniem! Z pewnością znajdzie się dla niej godne miejsce w kuchni, a kto wie – może nawet w innym pokoju?

WYKONANIE

Piękna deska wykonana została z naturalnego drewna bambusowego, którego obróbka nie ma szkodliwego wpływu na środowisko, a podczas uprawy nie stosuje się substancji chemicznych. Bambus jest doskonałym materiałem na deskę do krojenia ze względu na jego unikatowe właściwości. Między innymi:

- wysoka twardość - twardszy od drewna bukowego;
- ekspresowo szybkie schnięcie, co nie pozwala na wsiąkanie wody;
- naturalne właściwości bakteriobójcze;
- lekkość;
- odporność na ścieranie.

Wymiary deski: 35 x 25 x 1 cm
Wymiary uchwytu: 8,8 x 2 cm
Wymiary otworu: 9 x 2 cm
Waga netto: 540 g

Drewno jest materiałem naturalnym, w związku z czym może mieć miejscowe przebarwienia, niedoskonałości powierzchni itp. Gotowy produkt może się nieznacznie różnić od wizualizacji.

GRAWER

Grawer na desce wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu deski wyglądają niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu deski pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

UŻYTKOWANIE

Strona deski z grawerem nadaje się również do cięcia, jednak mając na uwadze utrzymanie graweru w nienaruszonym stanie, proponujemy wykonywanie cięcia po drugiej stronie deski.
Zalecamy także umyć deskę wodą z płynem przed pierwszym użyciem oraz unikać mycia deski w zmywarkach.

CZAS REALIZACJI

Zamówione deski wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

Prezent na 25 Urodziny dla Przyjaciółki, która zawsze znajdzie cieta ripostę. Sarkazm na tak wysokim poziomie to już prawdziwa umiejętność! Prezent taki jak Me sarcastic - deska z grawerem z pewnością wpłynie pozytywnie na jej osiągnięcia w tej dziedzinie.