Co ja pacze-Deska do krojenia

Sympatyczny kociak znany z internetowych memów teraz może zagościć w kuchni – twojej lub twoich bliskich! Efektowna deska do krojenia z jego wizerunkiem jest teraz dostępna do kupienia dla Ciebie lub Twoich bliskich.

WYKONANIE

Piękna deska do krojenia wykonana z drewna bukowego i zaimpregnowana olejem roślinnym. Klasyczny kształt i naturalny odcień drewna sprawiają, że pasuje do każdej kuchni, a jakość wykonania pozwala na komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Wymiary również dopasowano tak, aby krojenie było jak najwygodniejsze. Deska posiada rowek na płyny z krojonych produktów. Personalizowany grawer doda jej oryginalnego charakteru, co z pewnością zachwyci obdarowaną osobę!

Wymiary: 39 x 24 x 1,6 cm
Waga: 1,1 kg

Drewno jest materiałem naturalnym, w związku z czym może mieć miejscowe przebarwienia, niedoskonałości powierzchni itp. Gotowy produkt może się nieznacznie różnić od wizualizacji.

GRAWER

Grawer na desce wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu deski wyglądają niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu deski pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

UŻYTKOWANIE

Strona deski z grawerem nadaje się również do cięcia, jednak mając na uwadze utrzymanie graweru w nienaruszonym stanie, proponujemy wykonywanie cięcia po drugiej stronie deski.
Zalecamy także umyć deskę wodą z płynem przed pierwszym użyciem oraz unikać mycia deski w zmywarkach.

CZAS REALIZACJI

Zamówione deski wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

śmieszny i niepowtarzalny Prezent dla Wielbiciela Zwierząt. Prezent z takim grawerem podbije serca wszystkich kociarzy - i nie tylko. Co ja pacze - deska do krojenia sprawi, że od dziś każdy posiłek będzie smaczniejszy z tym uroczym zwierzakiem.