Genialny towarzysz zabaw, opowiadasz niesamowitych historii, autor najlepszych nalewek - Twój dziadek to super człowiek! Aby podziękować mu za wszystkie wspaniałe lata, podaruj mu uroczysty certyfikat. Dziadek będzie dumny!

Certyfikat

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

Personalizacja

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

Wykonanie

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm . Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę w formacie 20x30cm.

Czas Realizacji

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Prezent dla/ z okazji

Certyfikat - Super Dziadek podkreśla wspaniałe cechy, które posiada nasz dziadek. Jest to również niezwykle oryginalny prezent, który z pewnością go wzruszy i wywoła szeroki uśmiech na twarzy!