Mistrzyni w lepieniu pierogów, prawdziwa bogini wypieków, najczulsza osoba na świecie - powiedzmy to głośno: masz super babcię! Aby podziękować jej za wszystko, co dla Ciebie robi, podaruj jej pisemny certyfikat, który dumnie powiesi w swoim ciepłym domu.

CERTYFIKAT

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

PERSONALIZACJA

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

WYKONANIE

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm. Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką ramkę z płyty MDF w formacie 20x30cm. Oferujemy opcję wyboru jasnej lub ciemniejszej ramki, dostosowanej do indywidualnych preferencji, aby podkreślić wartość i znaczenie certyfikatu.

CZAS REALIZACJI

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji.
Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia
. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Prezent dla/ z okazji

Certyfikat - Super Babcia podkreśla wspaniałe cechy, które posiada nasza babcia. Jest to również niezwykle oryginalny prezent, który z pewnością ją wzruszy i wywoła szeroki uśmiech na twarzy!

Idealny pomysł na…

niepowtarzalny Prezent na Dzień Babci. Certyfikat jest pisemnym potwierdzeniem tego, że Twoja babcia jest najwspanialsza na świecie. Ten piękny upominek będzie świetnie prezentował się w domu i babcia z dumą umieści go w odpowiednio wyeksponowanym miejscu.