Certyfikat - Najlepszy Syn

Podaruj swojemu dziecku Certyfikat potwerdzający jak wspaniałym dzieckiem jest. Zaskocz go osobistą dedykacją!

Certyfikat

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

Personalizacja

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

Wykonanie

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm . Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę w formacie 20x30cm.

Czas Realizacji

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Idealny pomysł na...

wyrażenie uczuć swojemu dziecku. Najlepszy Syn powinien otrzymać order, a tym odznaczeniem może być właśnie… certyfikat. TakiPrezent dla Dzieckanie tylko zaskoczy osobistą dedykacją, ale potwierdzi, że syn jest najwspanialszym dzieckiem na świecie!