Dzielnie ogarnia wszelkie obowiązki domowe, wzorowo opiekuje się młodszym rodzeństwem, świetnie się uczy - Twoja córka to prawdziwy skarb! Aby podziękować jej za bycie najlepszą, podaruj jej uroczysty certyfikat. Z pewnością dumnie zawiesi go w swoim pokoju.

CERTYFIKAT

Certyfikat to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz spersonalizować i dodać: wyjątkowe życzenia lub własną dedykację dla bliskiej osoby, imię, oraz podpis wraz z datą. Certyfikat jest prezentem, który możesz w pełni personalizować i dostosować do osoby obdarowywanej.

PERSONALIZACJA

Certyfikat możesz stworzyć w bardzo prostu sposób. Wystarczy tylko uzupełnić formularz o brakujące informacje: imię, podpis, datę oraz dedykację - możesz zostawić także taką, którą zaproponowaliśmy.

WYKONANIE

Certyfikat wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20 x 30 cm. Finalnie Certyfikat oprawiony jest w elegancką ramkę z płyty MDF w formacie 20x30cm. Oferujemy opcję wyboru jasnej lub ciemniejszej ramki, dostosowanej do indywidualnych preferencji, aby podkreślić wartość i znaczenie certyfikatu.

CZAS REALIZACJI

Po uzupełnieniu personalizacji i zamówieniu produktu, projekt przesyłamy do realizacji.
Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00, certyfikat zostanie wysłany do Ciebie tego samego dnia
. Jeśli zamówienie będzie po godzinie 16:00, wysyłka zostanie zrealizowana następnego dnia roboczego. Po otrzymaniu od kuriera certyfikatu możesz go wręczyć komuś bliskiemu lub zawiesić na ścianie.

Prezent dla/ z okazji

Każde dziecko dla swoich rodziców jest wyjątkowe i najlepsze na świecie. Dlatego maluch z pewnością będzie szczęśliwy z otrzymania w dniu urodzin Certyfikatu podkreślającego jego dokonania oraz wzorowe zachowanie.

Idealny pomysł na...

wyjątkowy i przydatnyPrezent dla Dziecka. Najlepsza córka pomaga w gotowaniu, sprzątaniu, pracuje z rodzicami w ogródku. Aby podziękować jej i wyznać tak wspaniałą prawdę, że jest po prostu najlepsza, podaruj jej pisemny certyfikat. Od dziś dumnie będzie krzątać się po mieszkaniu, wiedząc, że jest tak wyjątkowa!