Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Zestaw drinkowy

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Zestaw drinkowy

Alkohol przyjął się w kulturze jako prezent dla mężczyzny bardzo uniwersalny i pasujący w zasadzie do każdej okazji. Butelka dobrego czerwonego wina, wódki, czy whisky ucieszy nie tylko trunkowego konesera, ale też okazjonalnego pijącego. Dlatego warto rozważyć taką formę prezentu, dodatkowo jeszcze unikając wręczania samej butelki - świetnie przychodzi na ratunek nasz zestaw drinkowy. Oprócz kieliszka do wina, szklanki do whisky, czy longa do różnych koktajlowych szaleństw, do zestawu dołącza mieszanka unikatowych mieszanek aromatycznych, dostosowanych do rodzaju alkoholu.

Zestaw drinkowy - nowe nuty smakowe

Niezależnie od tego jaki zestaw drinkowy wybierzesz, postępując według załączonej instrukcji można z łatwością w przeciągu doby lub dwóch przekształcić butelkę klasycznego alkoholu w mieszankę nowych nut smakowych, których wcześniej nie miałeś okazji doświadczyć. W wyniku macerowania, mieszanki suszonych owoców, syropów i innych rozmaitości zmieniają smak wina w coś niepowtarzalnego. A najważniejsze jest to, że po skończeniu aromatycznej mieszanki, zawsze zostanie szkło w ramach pamiątki. Ze starannie przez Ciebie wybranym grawerem. Nie ma opcji, że nie znajdziesz niczego, co nadawałoby się na wydarzenie, które niebawem ma się odbyć. Prezent ślubny, prezent na rocznicę, prezent dla rodziców, dla znajomego, urodziny, a nawet dla samego siebie - wygrawerujemy wszystko. A jeśli wśród naszych grawerowanych zestawów nie widzisz swojego wymarzonego - wyślij napis, wyślij grafikę, a my włożymy całe nasze serca w proces urzeczywistnienia Twojej wizji.

Drinkowy zestaw marzeń

Dziewczyna ma najlepsze nogi na świecie i uwielbia wieczory spędzane przy lampce czerwonego wina? Mamy idealny zestaw, żeby jej pokazać, co o niej myślisz - najlepsze nogi - zestaw drinkowy sangria. A może znasz parę słodkich łobuzów, którzy często przesadzają z pinacoladą? Dla nich też mamy świetne rozwiązanie - naughty girl & bad boy - zestaw drinkowy sangria. Tak samo, jak dla wszystkich Mam - mama i tata - zestaw drinkowy sangria, ojców - Goodfather - zestaw drinkowy whisky daisy, pozostałych członków rodziny, przyjaciół, par - nasza data - zestaw drinkowy mojito, małżeństw - super mąż i żona - zestaw drinkowy cosmopolitan. Jeśli lubią takie drinki jak Mojito, Cosmopolitan, whisky, albo wiesz, że szklanki mogą spokojnie wykorzystać na jakikolwiek inny napój - nie wahaj się, bo wygrawerowany i zarazem praktyczny prezent to prezent na medal.

opinie klientów

na podstawie 61 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Zestaw drinkowy:

Sabrine

10.06.2021

15:13:09

Zestaw Drinkowy Mojito Nie ma ideałów to doskonały prezent dla miłośników koktajli. Jakość akcesoriów i przekaz sprawiają, że jest wyjątkowy.

Łukasz

11.03.2021

07:57:46

Zestaw Drinkowy Whisky Daisy to idealny prezent dla miłośników whisky. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby stworzyć pyszny drink.

Renata

17.01.2020

08:13:23

Zestaw Daisy to elegancja i styl. Szklaneczki są pięknie wykonane, a akcesoria dodają uroku.

PATRYCJA

03.01.2020

00:43:53

Zestaw Don't cry to idealny prezent dla miłośników whisky. Wszystko, czego potrzebujesz do degustacji w jednym eleganckim opakowaniu.

Ewelina

02.01.2020

19:58:42

Ten zestaw to prawdziwa perełka dla miłośników whisky. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Mania

05.11.2019

15:00:12

Transakcja okazała się szybka i profesjonalna.Towar zgodny z opisem

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5